Katalog firm
Menu strony
Powitanie
  Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj to, czego szukacie! Dolnośląski Informator Ślubny gromadzi informacje, które są przydatne Młodej Parze w zorganizowaniu ślubu i wesela. Dążymy do przedstawienia możliwie pełnej gamy firm i usług z tej szczególnej branży w południowo-zachodniej Polsce.

Terytorialne "zawężenie" tego zbioru do niemal najbliższego sąsiedztwa zdecydowanie ułatwia wszystkim zainteresowanym realne a nie wirtualne zapoznanie się z ofertami firm i dokonanie właściwego wyboru. Zapraszamy na nasze Forum, gdzie można uzyskać inne przydatne nowożeńcom porady: o zwyczajach weselnych, prezentach, modzie, fryzurach, makijażu, biżuterii, miejscach na plener itp.
Zaręczyny
 koral Zaręczyny W ten jeden dzień - narzeczony wręcza Swojej Wybrance pierścionek ! Robi to jeszcze przed ślubem wierząc że blask i piękno tego pierścionka - podkreślą wielkość uczucia i wielkość chwili od której zaczyna się wspólna droga w przyszłość. Narzeczony wybierając pierścionek zaręczynowy chce by przez lata wspólnego życia pokazywał i przypominał On piękno okresu wzajemnego poznawania i "pierwszej miłości". Doskonałą pomocą jest przygotowana przez nasz serwis wygodna prezentacja.
Obrączki - symbol trwałego związku
  Obrączki ślubne, to ONE pozostaną z Wami gdy odejdą goście i przeminie weselny gwar. Oprócz wspomnień weselnych, właśnie ONE będą przy Was przez następną część życia. Aby służyły przez lata i abyście byli z nich zadowoleni, powinniście wiedzieć, na co zwrócić uwagę dokonując wyboru obrączek ślubnych. Prezentacja wszystkich modeli obrączek służy Waszej wygodzie. Myślę, że pomoże ona zorientować się w plusach i minusach różnych modeli obrączek i da Wam wiedzę, która pozwoli na świadomy wybór.
Formalności, dokumenty, terminy...
  Formalności, dokumenty, terminy? - Polskie prawo nie uznaje samego ślubu kościelnego jako aktu prawnego. Oprócz niego należy więc wziąć ślub cywilny lub podjąć odpowiednie czynności, aby małżeństwo kościelne (kanoniczne) spełniało warunki tzw. ślubu konkordatowego. Wtedy wystarczy zawrzeć związek małżeński w kościele oraz dopełnić kilku formalności, aby był on uznawany przez polskie prawo. Jak przez to przebrnąć?...
Pan Młody
Adeline dla PanówOdeszły w siną dal poglądy, że mężczyźnie do ślubu wystarczy "jakiś tam" garnitur, krawat i buty aby prezentować się wystarczająco dobrze.

Współczesny Pan Młody powinien mieć świadomość, że jego wygląd, prezencja i ubiór podczas ceremonii ślubnej są dostrzegane, oceniane i dyskutowane w równym stopniu jak kreacja Panny Młodej. Pozostaną też w domowych archiwach zdjęcia i filmy z uroczystości. Panowie! Zadbajcie o to, aby nie być "dodatkiem" do sukni ślubnej :-).

Wybierzcie się na przedślubne zakupy razem ze swoją przyszłą żoną. Wiele renomowanych salonów mody ślubnej ma stoiska dla panów!


APIS VIDEO

Rejsy Brzeg

nieruchomosc-wroclaw
Rejsy Brzeg
forbet
bet at home


Firma w Niemczech | Apis | Alhenag | Orsza | TZS | Poczet | Żegluga | Wierzbnik | Rejsy Brzeg | Aerografia | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL | K&J Page Rank Check